Treść

Szamba betonowe – wiemy o nich wszystko.

Nasze codzienne życie oznacza także produkcję ścieków i to w dużej ilości, około 150 litrów na jednego domownika. Konieczne staje się więc regularne odprowadzanie takich nieczystości, co powinno się odbywać w sposób niestwarzający żadnego zagrożenia dla środowiska naturalnego i w pełni zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi w naszym kraju przepisami. Wszelkie nieprawidłowości w tym zakresie są surowo karane, dlatego też chcąc ochronić Państwa przed takim ryzykiem, oferujemy najlepsze na rynku szamba betonowe.

Szamba najwyższej jakości – dla wymagających klientów.

zamontowane szambo betonoweMożemy śmiało powiedzieć, że o ich produkcji wiemy wszystko, a nasze zbiorniki z różnych rodzajów betonów znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jeszcze nie zostały doprowadzone zbiorcze systemu usuwania nieczystości. Zdarza się to zwłaszcza na terenach wiejskich czy podmiejskich, gdzie co rusz powstają nowe osiedla domów jednorodzinnych, a budowa infrastruktury kanalizacyjnej jest dopiero planowana. Dla mieszkańców takich właśnie regionów mamy w ofercie wiele rodzajów szamb betonowych, spełniających nie tylko ich wymagania, ale również wszystkie najsurowsze normy jakościowe.

Do ich wytworzenia używamy materiałów gwarantujących wiele lat bezawaryjnego użytkowania zamontowanego zbiornika i to w każdych warunkach. Są to przede wszystkim starannie dobrane mieszanki betonowe, które dzięki dodatkom uszlachetniaczy mają znacznie zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie szkodliwych związków chemicznych. Posiadają one wszystkie certyfikaty i atesty PZH, aprobatę techniczną ITB i spełniają standardy ISO9001, należąc do najlepszych klas od B-25 aż do B-40 włącznie.

Oferta rozszerzana każdego dnia.

Produkowane przez naszą firmę szamba cieszą się uznaniem użytkowników niemal z całego kraju i wychodząc naprzeciw ich potrzebom, nieustannie rozszerzamy ofertę. Aktualnie obejmuje ona między innymi:montaż szamba betonowego

  • zbiorniki, czyli szamba betonowe o różnej wielkości i pojemności umożliwiającej dostosowanie ich do potrzeb każdego odbiorcy. Sprzedajemy modele jedno, dwu oraz trzykomorowe, wyposażone w cały niezbędny osprzęt, kominki rewizyjne i pokrywy gwarantujące stuprocentową szczelność, mocowane do zbiornika klejem odpornym na zmiany temperatury. Na życzenie klienta montujemy w nich także systemu drenażu, odprowadzające wodę bezpośrednio do gruntu. Pojemność naszych szamb waha się od 3 do 12 m3,
  • zbiorniki betonowe, które można wykorzystać w innych celach niż odprowadzanie ścieków, a swoje zastosowanie mogą znaleźć np. w ogrodach, do gromadzenia wody opadowej, używanej następnie do podlewania,
  • profesjonalne doradztwo,
  • transport zakupionego szamba i jego fachowy montaż w miejscu przeznaczenia. Nasi pracownicy dowiozą je w dogodnym dla Państwa terminie i wykorzystując podnośniki HDS bezpiecznie umieszczą zbiornik w przygotowanym wykopie, dokonując również wszystkich niezbędnych podłączeń i sprawdzając ich szczelność.

Na każde szambo i wszystkie usługi dodatkowe udzielamy oczywiście pełnej gwarancji, a nasi serwisanci są do dyspozycji przez całą dobę, błyskawicznie dojeżdżając i usuwając ewentualne awarie, które na szczęście przy jakości naszych szamb zdarzają się niezwykle rzadko.

Wiosenna promocja !!!

Sprawdź niższe ceny. Nie przegap okazji.

ZADZWOŃ TERAZ!

 663 310 971

Fabryka szamb

Wielogóra ul. Stawna 2
26-660 Jedlińsk
tel: 663 310 971
kontakt@fabrykaszamb.pl