Cennik

Zbiorniki jednokomorowe

Wytrzymałe, w pełni odporne na uszkodzenia zbiorniki betonowe jednokomorowe, monolityczne konstrukcje z dnem dostępne w różnych rozmiarach oraz pojemnościach. Od góry nakryte są dopasowaną betonową pokrywą, gwarantującą pełną szczelność, mocowaną mrozoodpornym klejem. Na szczycie takiego zbiornika jest montowana nadstawka, kominek o wysokości i średnicy 50 cm, zamknięty betonowym albo żeliwnym włazem. Dla ułatwienia montażu w ścianie zbiornika przygotowano gotowy otwór służący do zamocowaniu rury ściekowej o średnicy 160 mm.

cennik zbiorników jednokomorowych

Zbiorniki dwukomorowe

Monolityczne szamba betonowe, złożone ze zbiornika z dnem, mające wewnątrz przegrodę przelewową dzielącą je na dwie odrębne komory. Także dostępne w wielu pojemnościach oraz wielkościach, przykryte szczelną betonową pokrywą odporną na wilgoć i zmiany temperatury. Na górze jest zamontowany specjalny kominek rewizyjny, betonowa nadstawka o wymiarach 50 x 50 x 50 cm, którą zamyka betonowy lub lżejszy, żeliwny właz. W ścianie zbiornika tuż pod pokrywą jest przygotowany otwór do montażu rury ściekowej o średnicy fi 160 mm.

cennik zbiorników dwukomorowych

Pozostałe

Oferujemy także kanały samochodowe oraz komory wodomierzowe wykonane z najlepszych mieszanek betonowych. Kanały samochodowe są gotowymi konstrukcjami, które wystarczy tylko zamontować w przygotowanym wcześniej wykopie, w warsztacie lub garażu. Dostępne są w różnych rozmiarach, podobnie jak komory do montażu wodomierzy. Są to monolityczne elementy betonowe o przekroju prostokątnym, nakryte dopasowaną betonową albo lżejszą, żeliwną pokrywą.

cennik - komora wodomierzowa, kanał samochodowy, pokrywy, włazy żeliwne

Do podanych cen należy doliczyć koszt transportu.

Wiosenna promocja !!!
Sprawdź niższe ceny. Nie przegap okazji.
ZADZWOŃ TERAZ!
663 310 971

Fabryka szamb

Wielogóra ul. Spacerowa 26
26-660 Jedlińsk
tel: 663 310 971
[email protected]

Polecamy:

Portal budowlany